Atsiliepimai

Italija buvo nuostabi ! Apsistojome nuostabiame slėnyje, turėjome galimybę mėgautis naminiu, slėnyje užaugintu maistu, atsigaivinti baseine ir pasinerti į tikrą Itališką nuotykį! Didžiausios rekomendacijos bei padėkos Viktorijai ir Gabrielei už suorganizuotą stovyklą, veiklas, juoką bei galimybę būti šios stovyklos dalimi!
(Santa)

Tos 5 dienos buvo nuostabiai nepakartojamos. Gera priminti, o žiūrint užfiksuotas akimirkas kūnu bėgioja šiurpai. Apkabinu visus Toskaną patyrusius kartu.
(Jurgita)

Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę prisijungti prie stovyklos. Atmosfera buvo ypatinga: pasakiško grožio gamta, skanus šviežias itališkas maistas, puikūs žmonės, šiluma ir jaukumas. Labai patiko balansas tarp užsiėmimų, tokių kaip vyno degustacija, raviolių gaminimas, bei dolce far niente - buvimo su savimi ramioje aplinkoje tarsi neveikiant nieko ypatingo, bet tuo pačiu puikiai leidžiant laiką.

Ačiū už nuostabų visapusišką patyrimą: kvapų, skonių, reginių ir jausmų. Turbūt niekada nepamiršiu momento, kai danguje pasirodė dvi vaivorykštės. Tai buvo kažkas magiško. Taip ir apibūdinčiau šią patirtį!
(Evelina)