Susipažinkite su stovyklos taisyklėmis

- Nesurinkus minimalaus dalyvių skaičiaus (5 asmenų), stovykla atšaukiama ir apie jos atšaukimą informuojama ne vėliau nei 14 dienų iki stovyklos pradžios. Stovyklos dalyviui yra grąžinamas sumokėtas rezervacijos mokestis (500 EUR) arba pilna stovyklos suma (priklausomai nuo pasirinkto kambario).

- Stovyklos dalyvis yra pats asmeniškai atsakingas už skrydžio bilietų pirkimą, todėl nesusirinkus stovyklos grupei, pinigai už asmeniškai įsigytus skrydžio bilietus yra negrąžinami.

- Jei dalyvis, likus mažiau nei 30 dienų iki stovyklos pradžios, dėl asmeninių priežasčių atšaukia savo dalyvavimą stovykloje, tuomet dalyviui rezervacijos mokestis (500 EUR) negrąžinamas.

- Jei dalyvis, likus mažiau nei 7 dienoms iki stovyklos pradžios, dėl asmeninių priežasčių atšaukia savo dalyvavimą stovykloje, tuomet dalyviui rezervacijos mokestis (500 EUR) ir pilna stovyklos suma (priklausomai nuo pasirinkto kambario) yra negrąžinami.

- Vykstant į stovyklą patariame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. FIRST BLUSH neatsako už stovyklos metu įvykusius nelaimingus atsitikimus, medicininius įvykius (liga, sužalojimai, traumos ir kt.), taip pat neatsako už papildomai patirtas kelionės išlaidas (pavėlavimas į lėktuvą, skrydžio atidėjimas ar atšaukimas, bagažo praradimas). Už medicininių išlaidų draudimo įsigijimą ir jo sąlygas atsakingas pats stovyklos dalyvis.

- Stovyklos metu naudojantis FIRST BLUSH CLUB nuomotu automobiliu, stovyklos metu vairuojantis asmuo atsako už automobilį, kuro įpylimą, parkavimo mokesčius. Stovyklos metu vairuojantis automobilį asmuo yra atsakingas už eismo įvykį, jei toks įvykis nutiktų. Taip pat stovyklos metu vairuojantis automobilį asmuo yra atsakingas ir padengia už greičio viršijimą, parkavimą ar kitas su eismo įvykiais susijusias baudas.